Sınırsız Hizmet Anlayışımız ile Her Zaman Yanınızdayız

İLETİŞİM

Biz Kimiz?

OKNAL A.Ş, 1991 yılında %100 yerli sermaye ile Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren sahip olduğu bilgi ve deneyimleri müşterilerinin hizmetine sunmaktan heyecan duymuştur.Kuruluşundan itibaren hedeflerini genişleterek Kahramanmaraş dışında İstanbul, Ankara, Hatay, Kırıkkale, Adana ve Almanya ‘da da şubeler açarak hizmet vermektedir.
OKNAL A.Ş, 1991 yılında %100 yerli sermaye ile Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren sahip olduğu bilgi ve deneyimleri müşterilerinin hizmetine sunmaktan heyecan duymuştur.

Kuruluşundan itibaren hedeflerini genişleterek Kahramanmaraş dışında İstanbul, Ankara, Hatay, Kırıkkale, Adana ve Almanya ‘da da şubeler açarak hizmet vermektedir.

OKNAL A.Ş, 2017 yılı başlarında Kahramanmaraş’ta hizmete aldığı hava ayrıştırma tesisi ile sıvı azot, sıvı argon, sıvı oksijen üretimine başlayarak sınai gaz üreticileri arasında yerini almıştır. Üretilen sıvı, gaz ürünlerinin dışında sektörün ihtiyaç duyduğu diğer tüm endüstriyel gazların temini, dağıtımı ve bunlarla hazırlanan karışım gazlarının dolumu, dağıtımı ve satışı yurt çapında yapılmaktadır. Bunların yanında kriyojenik sıvı gaz depolama tankları, sıvı karbondioksit depolama tankları, her tipte basınçlı kaplar, yangın söndürme ürünleri, kurubuz üretimi ve satışı da yapılmaktadır.

Gıda ve temizlik sektöründe yoğun olarak kullanılan kurubuz üretiminde öncü olan OKNAL A.Ş. ülkemizde açık ara lider konumdadır. Kriyojenik sıvı gaz depolama tankları ve diğer basınçlı kapları Türkiye dışında Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de ihraç etmektedir. Sınai gaz ihracatında da ( sıvı azot, sıvı argon, sıvı oksijen, sıvı karbondioksit ve diğerleri ) başı çeken OKNAL A.Ş. konusunda ihracat lideridir.

Üretimini yapmış olduğu gazlar sağlık bakanlığının medikal üretim izinlerine sahip olup, ülkemiz sağlık sektörüne de önemli hizmetler sunmaktadır.

OKNAL A.Ş. , 50’nin üzerinde sahip olduğu taşıma filosu ile gaz dağıtımı ve taşınması konusunda Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük lojistik firmasıdır.

Sürekli gelişmeyi temel ilke edinen OKNAL A.Ş. artan kaliteli ürün ve hizmet kapasitesi ile hedeflerini sürekli yukarıda tutmaktadır.

Oknal AŞ’nin değişmez prensipleri güvenlik, kalite, yenilikçi, çevre, müşteri memnuniyeti ve sınırsız hizmet anlayışıdır.

Oknal AŞ’ nin değişmez prensipleri emniyet, güvenlik, kalite, müşteri memnuniyeti ve teknik hizmetlerdir.

OKNAL AŞ. MİSYON&VİZYON

Oknal AŞ.olarak kaliteli üretimi artırmak ve geliştirmek için tüm ekip olarak çalışmaktayız.

Misyon
Misyon
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek, müşteri memnuniyetini arttırmak için müşteri talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, çalışanlarımıza ve toplumumuza değer katmak, çevreye duyarlı olmak
Vizyon
Vizyon
Sektöründe lider olmak, yeniliklere açık, teknoloji üreten, çevreyle dost bir firma olmak.
Değerlerimiz
Değerlerimiz
Müşteri Odaklı
Güvenilir
Duyarlı
Verimli
Yenilikçi
Kaliteli